Jak wybrać prezent dla programistów do 100 zł?

0
918
prezent dla programisty, prezent dla informatyka, prezent dla programisty do 100 zł, prezent dla informatyka do 100zł, pomysły na prezent dla programisty, pomysły na prezent dla informatyka
fot. pexels.com

Prezent dla programisty lub informatyka to nie lada wyzwanie. Warto dopasować go do zainteresowań obdarowywanej osoby. Dużo osób siedzących na co dzień zawodowo przed komputerem lubi różne gadżety, które ułatwiają pracę. Warto także przemyśleć prezent, który będzie poprawiał komfort podczas długiego kodowania. 

Uniwersalne prezenty dla programisty

Jednym z prezentów, który przypadnie do gustu osobom, które lubią kodować lub zajmują się komputerami, to powerbank. Na rynku znajduje się wiele modeli, które mają bardzo dobre parametry. Warto zwrócić uwagę na pojemność – jest to najważniejsza rzecz i priorytetowa. Wyraża się ją w miliamperogodzinach – im większa ta liczba, tym więcej urządzeń można naładować. Dobrze także zwrócić uwagę na natężenie prądu. Dużo powerbanków obecnie ma także ciekawe kształty, które można dopasować do zainteresowań danej osoby. Dzięki temu będzie nie tylko praktycznym prezentem, ale także będzie stanowić wspaniały, oryginalny gadżet. 

prezent dla programisty, prezent dla informatyka, prezent dla programisty do 100 zł, prezent dla informatyka do 100zł, pomysły na prezent dla programisty, pomysły na prezent dla informatyka
fot. pexels.com

Kolejnym prezentem może być pendrive, na którym można przechowywać różnego rodzaju dokumenty lub ważne pliki. Zdecydowanie przyda się to każdemu programiście. Można znaleźć te urządzenia w różnych pojemnościach oraz w ciekawych kształtach. Tak samo, jak w przypadku powerbanku, warto zwrócić uwagę na ciekawe kształty, w jakich można zakupić pendrive. 

Warto pomyśleć także nad zakupem słuchawek. Spędzając czas w pracy przed komputerem, doskonałym urozmaiceniem i sposobem na zmotywowanie się jest słuchanie muzyki. Oczywiście, nie jest mile widziane, aby w biurze słuchać ulubionych utworów z głośników. Warto zatem mieć dobre słuchawki. Jeśli wiemy, że obdarowywana osoba nie ma tego sprzętu, to jest to zdecydowanie dobry pomysł. Do 100 zł można kupić już słuchawki, które będą dobrej jakości i uprzyjemnią godziny pracy lub dojazdu do niej. Przydadzą się także w domu, podczas home office. Wówczas rozmowy z zespołem nie będą przeszkadzać innym domownikom.

Jeśli wiemy, jakimi książkami interesuje się obdarowywana osoba, to warto zwrócić uwagę także na literaturę. Można zakupić nowość z ulubionego gatunku lub postawić na książki, które pomagają na przykład w produktywności. Zawierają one dużo wskazówek, które będą pomocne, gdy będzie brakowało energii do pracy. Warto także pomyśleć nad książką dotyczącą konkretnego języka programowania lub wzorców, jakimi powinno się kierować. Dobrze jednak wcześniej dowiedzieć się, czy obdarowywana osoba nie czytała już tej pozycji lub czy będzie nią zainteresowana.

Nietypowe prezenty dla informatyków

Dużo osób zaczyna swój dzień od filiżanki kawy. Jednak nie wszyscy są jej fanami i warto w takim razie sprawić prezent, który będzie stanowił od niej odskocznię. Coraz częściej w biurach widzi się pracowników, którzy piją napoje przez słomkę, z okrągłego naczynka. W ten sposób pija się yerba mate. Zapewnia to duży zastrzyk energii na wyzwania każdego dnia. Szczególnie istotne jest to, gdy przez cały dzień zajmuje się kodem i istnieje potrzeba dużego skupienia. Dobrym pomysłem będzie zatem zakup zestawu do yerba mate, w którym znaleźć można odpowiednie akcesoria oraz paczkę yerby.

Kolejnym pomysłem jest planszówka. Jest to prezent, który może przypaść do gustu nie tylko programistom i informatykom. Warto wcześniej dowiedzieć się, czy obdarowywana osoba lubi spędzać czas na graniu w gry planszowe i znaleźć taką, która może przypaść do gustu. Ciekawym pomysłem są planszówki imprezowe, które mogą zintegrować grupę znajomych. Z pewnością przydadzą się na organizację urodzin.

prezent dla programisty, prezent dla informatyka, prezent dla programisty do 100 zł, prezent dla informatyka do 100zł, pomysły na prezent dla programisty, pomysły na prezent dla informatyka
fot. pexels.com

Warto także zwrócić uwagę na ciekawe gadżety, jak grzejące kapcie na usb. Sprawią, że siedzenie przed komputerem, szczególnie podczas jesiennych dni, będzie bardzo komfortowe. Dzięki temu długie godziny spędzone na pracy będą mijać szybko i przyjemnie.

Jak widać do 100 zł można wybrać naprawdę z szerokiej oferty prezentów. Z pewnością ucieszą każdego programistę lub informatyka. Warto dobrze przemyśleć upominek, aby stanowił wspaniałą pamiątkę dla obdarowywanej osoby i był doskonałą okazją do poszerzania swoich zainteresowań. Jeżeli masz mniejszy budżet, sprawdź prezenty do 50 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here