Najpopularniejsze prezenty na Komunię 2022

0
1162

Tylko od Ciebie zależy, jaki prezent na Komunię wręczysz. Jeśli nie chcesz, nie możesz lub nie czujesz takiej potrzeby, możesz nawet nie kupować absolutnie niczego. Z pewnością świętującemu swój ważny dzień dziecku miło będzie, jeśli pokusisz się choćby o drobiazg, natomiast – wbrew oczekiwaniom niektórych rodziców – nie musisz wcale wydawać fortuny.

Prezenty komunijne inne niż wszystkie? Oto co musisz o nich wiedzieć

Nie ma znaczenia, czy jesteś chrzestną lub chrzestnym. Nie jest istotne, co wypada lub nie wypada. Warto za to przypomnieć sobie o chętnie pomijanym fakcie, a więc o tym, że bycie rodzicem chrzestnym nie jest zobowiązaniem materialnym. Nie musisz więc kupować prezentu za trzy średnie krajowe ani wręczać dziecku – lub, tym bardziej, jego rodzicom – koperty wypchanej gotówką. Trudno, najwyżej ktoś się obrazi, ale kupowanie sobie sympatii rodziny czy znajomych nigdy nie było dobrym rozwiązaniem.

Jak zatem „wyjść z twarzą”, nie chcąc poddać się materialistycznej modzie?

Co zrobić, żeby nie musieć kupować dronów, quadów czy laptopów?

Można postawić na prezent na Komunię, który będzie inny niż wszystkie – czyli prezent personalizowany. Jego największą zaletą nie jest wartość materialna, a sentymentalna. Wystarczy odrobina zaangażowania i pomysłowości, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Pamiątkę, która po latach okaże się cenniejsza od wszystkich innych elektronicznych gadżetów będących obecnie w modzie.

Wszystkie gadżety prędzej czy później się zużyją lub zniszczą – natomiast pamiątka pozostanie na zawsze.

Personalizowana pamiątka komunijna – najlepszy prezent

Taka właśnie pamiątka to doskonała alternatywa dla materialnych prezentów. Za przykład niech posłuży personalizowany ALBUM NA KOMUNIĘ. Sam w sobie, dzięki spersonalizowanej właśnie na tę okoliczność okładce, wygląda naprawdę pięknie, a jeszcze większą wartość zyska po zapełnieniu jego kart ulubionymi zdjęciami. Nie muszą to być zdjęcia wyłącznie z uroczystości – na pewno nie zaszkodzi, by pomiędzy nie wsunąć także różne rodzinne fotografie.

personalizowany ALBUM NA KOMUNIĘ

album

Inną propozycję stanowi ramka na zdjęcie komunijne GAŁĄZKI, która prezentuje się nad wyraz sympatycznie. Pozwala też obdarowanemu dziecku na samodzielny wybór zdjęcia, jakie zostanie w nią oprawione – ostatecznie to przecież pamiątka i prezent dla dziecka, a nie np. dla babci i cioci, które mogą mieć zupełnie odmienne zdanie w kwestii tego, co jest ładne i warte uwiecznienia.

ramka na zdjęcie komunijne GAŁĄZKI,

Pomysłów na komunijne prezenty jest naprawdę wiele i mogą one nie mieć kompletnie nic wspólnego z tradycją czy jedynie słusznymi upominkami. Pamiętaj więc, że to Ty decydujesz, co kupisz i za ile. Jeśli masz ochotę ograniczyć się wyłącznie do kartki okolicznościowej, absolutnie nic w tym złego. Jeżeli chcesz wręczyć wielki upominek – masz do tego pełne prawo (na pewno jednak uprzejmie byłoby nie robić tego nazbyt ostentacyjnie, by nie wzbudzać zazdrości u dzieci, które nie miały tyle szczęścia).

Nie pozostaje więc nic innego jak tylko zaapelować o rozwagę przy wyborze komunijnych upominków – i zaprosić na Crazyshop.pl, gdzie czeka mnóstwo dobrych pomysłów na prezent na Komunię!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here