Jak odmłodzić skórę? Sprawdź składniki, które mają wpływ na zatrzymanie starzenia się skóry

0
963
Jak odmłodzić skórę

Dostarczanie skórze odpowiednich składników, których potrzebuje, jest niezwykle ważne. Dzięki temu Twoja skóra może być promienna, młodsza i gładsza, a także posiadać mniej drobnych i głębokich zmarszczek. Faktem jest, że nasze ciała potrzebują szeregu składników odżywczych, aby zachować zdrowie, podobnie jak nasza skóra. Spożywanie tylko jednego pokarmu nigdy nie jest korzystne dla organizmu, a używanie jednego wspaniałego składnika do pielęgnacji skóry (lub jednego produktu, bez względu na to, jak świetny może być) nigdy nie zaspokoi skomplikowanych potrzeb Twojej skóry, zwłaszcza w miarę upływu czasu! Wypróbuj więc serię kosmetyków Bielenda dostosowaną do swojego wieku.

Skóra potrzebuje zrównoważonej, wyszukanej mieszanki silnych składników

Skóra to nie tylko powierzchnia, to największy organ Twojego ciała i wymaga złożonej gamy składników, aby pięknie wyglądać i opóźniać wyraźne oznaki starzenia. Produkty Bielenda przeciwdziałające starzeniu są dostępne w każdej postaci. Począwszy od kremów, przez maski i serum. Dopóki produkt zawiera najlepsze składniki zapobiegające starzeniu się skóry, tak jak produkty Bielenda, konsystencja ich może być kremem, balsamem, serum, żelem, a nawet płynną formułą. Kiedy którykolwiek z tych różnych produktów jest wypełniony sprawdzonymi składnikami opóźniającymi starzenie, zdziała cuda, a do tego poprawi wygląd Twojej skóry.

Twoja skóra potrzebuje składników, które będą ją wspierać i utrzymują jej sprężystość, a do tego przeciwdziałają oznakom szkód środowiskowych i uzupełniają ją składnikami, których młoda skóra ma pod dostatkiem. Przyjrzyj się pięciu rodzajom składników, które są niezbędne dla starzejącej się skóry!

Przeciwutleniacze, składniki regenerujące skórę i składniki odbudowujące skórę

Przeciwutleniacze obejmują różne formy witamin A, C i E, dysmutazę ponadtlenkową, beta-karoten, glutation, selen, zieloną herbatę i pochodne, ekstrakt z soi, ekstrakt z winogron, ekstrakt z granatu i dziesiątki innych. Im więcej tych składników znajduje się w produktach do pielęgnacji skóry, tym lepiej! Młoda powierzchnia skóry zawiera naturalne substancje, które utrzymują ją gładką. Składniki te obejmują ceramidy, lecytynę, glicerynę, kwasy tłuszczowe, polisacharydy, kwas hialuronowy, sól sodową PCA, peptydy, aminokwasy, cholesterol, glikozaminoglikany i wiele innych. W wyniku narażenia na działanie czynników zewnętrznych (w tym uszkodzeń słonecznych wynikających z niestosowania na co dzień kremów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum działania), wieku i zmian w wieku średnim skóra może utracić zdolność przywracania młodzieńczego wyglądu, jakim była za młodu.

Więcej: http://edaff.pl/Bielenda-%e2%80%93-polska-marka-kosmetyczna/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here