Mały budżet? Sprawdź prezenty na święta do 50 zł!

0
928
prezenty na święta, prezenty na święta do 50 zł, prezenty do 50 zł, jaki prezent do 50 zł, prezent dla niej do 50zł, prezent dla niego do 50 zł, prezent dla dziecka do 50 zł, prezent dla nastolatka do 50 zł

Święta to czas spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Najważniejsza jest atmosfera ciepła, zrozumienia oraz wspólne spędzanie czasu. Jak wiadomo, w tradycję świąt wpisane jest także dawanie prezentów. Co w przypadku, gdy masz dużą rodzinę lub ograniczony budżet? Chciałbyś ofiarować coś symbolicznego, jednak nie masz pomysłu na prezenty? Sprawdź, co możesz kupić swoim bliskim do 50 zł. 

Nawet mając bardzo mały budżet można obdarować bliskich niesamowitymi prezentami. Najbardziej powinien liczyć się gest oraz chęć znalezienia czegoś dokładnie pasującego do zainteresowań danej osoby. Dobrze dobrany upominek, nawet za niewielkie pieniądze, ucieszy bardziej niż najdroższy prezent niedopasowany do gustu. Jeśli nie znamy za dobrze obdarowywanej osoby, to lepiej postawić na neutralny i sprawdzony prezent, typu książka, kubek lub zestaw kosmetyków.

Prezent dla dziecka

Kupując prezent dla dziecka do 50 zł, warto najpierw zastanowić się nad nim pod kątem wieku. Jak wiadomo, co innego kupi się rocznemu dziecku, a co innego 6-latkowi. W sklepach można znaleźć bardzo dużo kreatywnych prezentów dla najmłodszych, w niskich cenach, co z pewnością znacznie ułatwi poszukiwanie tego idealnego. 

Dobrym pomysłem będzie ilustrowana gra rodzinna. Jest to wartościowy prezent, dzięki któremu cała rodzina spędzi wspólnie czas na dobrej zabawie. Innym pomysłem jest wybór prezentu, który nauczy dziecko czegoś nowego. Mogą to być kreatywne zestawy plastyczne, komplety zabawek z masą plastyczną lub zabawki, które odkryją w dziecku małego naukowca. Uniwersalnym prezentem będzie na przykład tablica do rysowania kredą – wówczas dziecko może odkryć w sobie artystę, bez mazania po ścianach. 

Prezent dla nastolatka

Wybierając prezent dla nastolatka lub starszego dziecka należy podejść do tego rozsądnie. Jeśli doskonale znamy zainteresowania obdarowywanego, to wówczas nie powinniśmy mieć problemu z wyborem upominku. Jednak, jeśli dany nastolatek to ktoś, z kim mamy mało do czynienia, to lepiej postawić na klasyki. 

Dla starszego dziecka dobrym wyborem będzie na przykład zagwarantowanie mu wspomnień. Podarować można na przykład voucher do parku trampolin lub sali zabaw. Jeśli dziecko ma jakąś pasję, to również wejściówka na warsztaty będzie świetnym pomysłem. Wybierając wśród zabawek lepiej jest postawić na przykład na małego sterowanego robota, który będzie zachęcał do przeprowadzania eksperymentów.

prezenty na święta, prezenty na święta do 50 zł, prezenty do 50 zł, jaki prezent do 50 zł, prezent dla niej do 50zł, prezent dla niego do 50 zł, prezent dla dziecka do 50 zł, prezent dla nastolatka do 50 zł
fot. pexels.com

Trudniejszym zadaniem jest wybranie prezentu dla nastolatka- najlepiej kupić płytę ulubionego wykonawcy (jeśli go znamy) lub książkę. Można także zapoznać się z najnowszymi trendami i nowościami – to z pewnością pomoże w zdecydowaniu się na odpowiedni prezent lub mały gadżet.

Dla niej i dla niego

Kupując prezent dla żony, dziewczyny, mamy lub siostry warto zadbać o ich samopoczucie i podarować coś wyjątkowego. Mogą to być na przykład śmieszne, ciepłe skarpetki, które mają kolorowe wzory i napisy. Dobrym wyborem będą także urocze kapcie w kształcie zwierzątek lub z futerkiem. Zapewniają ciepło nawet największym zmarzluchom. Każda kobieta powinna się także ucieszyć z zapachowych świec lub dużego, eleganckiego kubka. Uniwersalnym prezentem będzie na pewno zestaw kosmetyków.

prezenty na święta, prezenty na święta do 50 zł, prezenty do 50 zł, jaki prezent do 50 zł, prezent dla niej do 50zł, prezent dla niego do 50 zł, prezent dla dziecka do 50 zł, prezent dla nastolatka do 50 zł
fot. pexels.com

W przypadku wyboru prezentu dla mężczyzny można postawić na praktyczność. Tak samo, jak w przypadku prezentu dla kobiety warto kupić intrygujące skarpetki dobrej jakości. Można znaleźć wśród nich idealne dla fanów jedzenia, piłki nożnej lub jazdy na rowerze. Innym pomysłem jest wybór prezentu zgodnie z zainteresowaniami. Jeśli znasz kogoś, kto lubi survival lub wędrówki po górach, to spodoba mu się na pewno wielofunkcyjna karta. W przypadku majsterkowicza można wybrać niewielkie, przydatne narzędzia. Obdarowywana osoba to fan motoryzacji? Postaw na niezbędnik kierowcy, który będzie niezwykle funkcjonalny i przyda się w każdych warunkach.

Jak widać pomysłów na prezenty za 50 zł jest całkiem sporo. Jeśli masz większy budżet, możesz zastanowić się nad prezentami do 100 zł, lub upominkiem do 150 zł. Obdarowując kogoś bardzo ważnego można także przebierać w prezentach powyżej 200 zł. Warto jednak wiedzieć, że najważniejszy jest gest i wspólnie spędzony czas. Prezenty to jedynie dodatek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here